PREZENTACJA DLA RODZICÓW  – ADAPTACJA DZIECI DO PRZEDSZKOLA – KLIK

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUP „POZIOMKI” i „JAGÓDKI”

Dnia 30 i 31 sierpnia 2021 r. odbędą się spotkania adaptacyjne, w których ze względu na wytyczne epidemiologiczne może wziąć udział dziecko w towarzystwie jednego z rodziców. Ze wspomnianych względów odbędą się dwa spotkania:

GRUPA „JAGÓDKI” – 30.08.2021r.

1. o godz. 9.00- 10.30- zapraszamy dzieci od numeru 1 do 13 z zamieszczonej wyżej listy,
  2. o godz. 10.30- 12.00- zapraszamy dzieci od numeru 14 do 25.

GRUPA „ POZIOMKI” – 31.08.2021 r.

2. o godz. 10.30- 12.00- zapraszamy dzieci od numeru 14 do 25.

Prosimy o obuwie na zmianę dla dziecka i rodzica.

ZAPRASZAMY

Informujemy o możliwości zakupu  dla dziecka pościeli na leżak (kołderka + poszwa) w cenie 86 zł.

Zainteresowanych prosimy  o kontakt telefoniczny pod numerem (89) 646-61-70.

LISTA DZIECI  GRUPA ” POZIOMKI” – POZIOMKI 2021

LISTA DZIECI GRUPA ” JAGÓDKI”- JAGÓDKI 2021

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w miesiącu SIERPNIU Przedszkole będzie otwarte w godzinach  od 6.00 do 16.00.

Godziny otwarcia poszczególnych grup:

Poziomki: 6.30- 16.00

Jagódki: 6.00- 16.00

Krasnoludki + Leśne Ludki: 6.30- 16.00

Muchomorki + Skrzaty: 6.30- 16.00.

Zgoda na uczęszczanie dziecka do grupy łączonejZGODA

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Drodzy Rodzice,

Od piątku 26 marca 2021 r. nastąpi reorganizacja dojazdu i dojścia do Przedszkola nr 4 przy ulicy Kopernika 21 A.

Zmiany wynikają z rozpoczynających się prac budowalnych żłobka miejskiego przy naszym Przedszkolu.

Wejście główne do Przedszkola zostanie przeniesione i oznakowane  od strony garaży w podwórkach od ulicy Czarnieckiego. Na czas budowy nie będzie możliwości dojazdu samochodem bezpośrednio do Przedszkola.

Nie będzie również możliwości dotarcia do Przedszkola od strony ul. Kopernika, ponieważ będzie to teren budowy.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i zrozumienie. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Inwestorem ( Urząd Miasta Ostróda).

Ewa Kopańska

Dyrektor  Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4 w Ostródzie

Drodzy Rodzice,

W związku ze wzmożonym reżimem sanitarnym oraz w celu zmniejszenia niebezpieczeństwa zakażenia wirusem Covid – 19 informujemy o zmianach godzin otwarcia i zamykania grup przedszkolnych.

Nie ma możliwości przyprowadzania dziecka do innej grupy przedszkolnej lub jego odbierania z innego oddziału.

GODZINY PRACY GRUP:

POZIOMKI 7.00 – 15.30

JAGÓDKI    6.00 – 16.00

KRASNOLUDKI 6.30 – 15.30

MUCHOMORKI  6.30 – 16.30

SKRZATY  6.45 – 15.45

LEŚNE LUDKI 6.45 – 15. 45

Drodzy Rodzice,
w związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2020/ 2021 prosimy o zapoznanie się z Procedurami Przedszkola Nr 4 w Ostródzie.
Prosimy również o dostarczenie podpisanych Oświadczeń i Upoważnień do odbioru dzieci ( dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej). Rodzice, którzy nie mają możliwości wydruku załączników, otrzymają te dokumenty  do podpisu na miejscu  jutro w przedszkolu.

upowaznienie do odbioru      Oświadczenie COVID

Procedura szybkiej ścieżki komunikacji z Rodzicami

Procedura przebywania na świeżym powietrzu

Procedura postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia COVID